2014 NFL Fantasy Football Rookie Wycena

By April 29, 2020Sporty

 

Wraz z nadchodzącym sezonem fantasy w piłce nożnej i wieloma rundami przedsezonowych gier w książkach, oto odpowiednie debiutanci na pozycjach ofensywnych w umiejętnościach podstawowych i ich przewidywana runda w standardowych 12-drużynowych ligach fantasy. Dobieranie nowicjuszy jest bardzo trudne, więc nie sięgaj i nie chwytaj ich zbyt wysoko w swoim projekcie, ponieważ możesz szybko spojrzeć na resztę ligi. Poniżej znajduje się konsensusowy przegląd MFS dla tegorocznych zbiorów debiutantów NFL.

Rozgrywający

 1. Johnny Manziel (Cleveland): Hype Manziel jest znacznie bardziej zajęty, niż Tebowmania mogłaby kiedykolwiek mieć nadzieję i wkrótce nie ucichnie. Jest zbyt wcześnie, aby powiedzieć, kiedy przyjmie początkową pozycję QB, ale trudno nie przewidzieć, że stanie się to wcześniej niż później. Chciałbym, aby jego potencjalne liczby były znacznie lepsze, gdyby Josh Gordon miał odrobinę zdrowego rozsądku. Z łatwością widzę, jak Johnny Football zjeżdża z planszy w 13. rundzie.
 2. Teddy Bridgewater (Minnesota): Kolejny gwarantowany starter w tym roku, najprawdopodobniej również na początku sezonu. Bridgewater ma lepsze ogólne umiejętności QB, ale przy lepszej grze biegowej, na którą można liczyć, jego statystyki fantasy nie będą tak dobre jak statystyki Manziela. Przy tak wielu dobrych QFL NFL do wyboru, jest on w najlepszym razie spekulatywnym dodatkiem z ostatnią selekcją twojego draftu, która nie jest kopiąca.
 3. Blake Bortles (Jacksonville): Bortles jest oczywistym spadkobiercą w Jacksonville, podczas gdy Chad Henne utrzymuje ciepło siedzenia. Spodziewam się, że sezon wkrótce się skończy, a Bortles będzie początkowym QB, ale ten zespół jest chaotyczny i spodziewam się, że Bortles będzie w stanie niewiele zrobić, aby zrobić wiele z tego sezonu. Ma talent do odniesienia sukcesu za kilka lat, jeśli zespół będzie mógł się wokół niego rozwijać. Jest drutem zwolnienia z obowiązku dodania pod koniec sezonu, aby przejść do następnego roku, jeśli twoja lista Keeper jest wystarczająco długa.
 4. David Carr (Oakland): Carr znajduje się w podobnej sytuacji jak Bortles, gdzie będzie musiał uczyć się z ławki do końca sezonu i czasu na grę. Jednak Oakland bardzo się wycofuje, więc będzie prostym menedżerem gry w ograniczonym czasie, który zobaczy w tym roku. Nie do zniesienia.
 5. Tom Savage (Houston): Houston będzie w tym roku bardzo nieprzewidywalne. Mają obronę, która pomaga im walczyć o dziką kartę, mają Ariana Fostera i mają nadzieję, że pozostanie zdrowy, i mają dwa wielkie, szerokie odbiorniki, z których jeden musi zobaczyć, jak jego drużyna wykonuje poważny bieg barażowy, aby być szczęśliwym. Kiedy Ryan Fitzpatrick zostanie ranny lub odniesie porażkę, czy Teksańczycy zwrócą się do Case Keenum, zanim Savage będzie pytaniem. Jedynym sposobem, aby złapać Savage’a, jest to, że twoja lista jest naprawdę głęboka, ponieważ większość QB może umieścić bardzo dobre liczby w centrum w Houston.

Running Backs

 1. Biskup Sankey (Tennessee): Sankey jest zdecydowanie przyszłością dla Tytanów i ma szansę zacząć tę przyszłość od pierwszej ofensywy sezonu w drużynie. Znany na pierwszym miejscu, Shonn Green, kończy kilka imponujących lat w Nowym Jorku, a także kontuzję kolana. Sankey wystawił wielkie liczby na Uniwersytecie Waszyngtońskim (1870yds i 20 TD w zeszłym sezonie) i powinien być w stanie poradzić sobie z obciążeniem NFL przy 5’9 “i 209 funtach. Dodałbym go jako późną trzecią rundę lub wczesną 4. rundę.
 2. Terrance West (Cleveland): West został wymieniony jako nasz Sleeper RB 2014. The Browns podpisali Ben Tate, aby powrócił do nich, i dodali Westa do projektu jako uzupełnienie, dopóki nie był gotowy do przejęcia zespołu, nie wspominając o że Ben Tate miał historię obrażeń. Chociaż West nie pochodził z głośnej uczelni (Towson), był niezwykle płodny; 413 prowadzi w zeszłym roku na 2509 jardów i 41 niszczycieli czołgów! Nie ma wątpliwości, że jest twoim kajdanki dla Tate, ale spodziewaj się, że od razu zaangażuje się w przestępstwo, zwłaszcza że wywarł wrażenie na kadrze trenera dobrymi rękami poza boiskiem. Spodziewałbym się go złapać w 8. rundzie.
 3. Jeremy Hill (Cincinnati): Geovani Bernard jest ultra-back Bengalem, ale nie jest zbudowany z tego powodu, że jest pełnoetatowym RB1, który bierze kamień 250 razy w roku. Bengalowie nadal mają BenJarvusa Green-Ellisa, ale okazuje się, że ma gorszą pozycję w swojej karierze, więc spodziewaj się, że Hill zyska więcej czasu jako linia bramkowa i bieg na ziemi, co odpowiada jego 6’1 „Ciało 233lb jest w porządku. Spodziewałbym się, że zejdzie z planszy w 9. rundzie.
 4. Carlos Hyde (San Francisco): Hyde został powołany jako następca Franka Gore’a i spodziewa się, że będzie dążył do tego w tym sezonie. Gore zużywa się po każdym meczu w ciągu ostatnich trzech sezonów i ma negatywną stronę 30. Hyde został zaatakowany za Kendallem Hunterem, ale Hunter został ranny w obozie i nie gra w tym sezonie. Ponadto Marcus Lattimore nie jest jeszcze gotowy na duże obciążenie pracą

o Hyde zacznie pracę od razu i przyjrzy się 10 przewozom na grę, aby pomóc Gore’owi zachować świeżość przez cały sezon. Jest o jedną kontuzję za to, że staje się 25-carry na grę RB. Spodziewałbym się, że zejdzie z planszy w 10. rundzie.

 1. Devonta Freeman (Atlanta): Sytuacja Freemana jest bardzo podobna do Hyde’a. Steven Jackson był buldożerem przez całą swoją karierę w NFL, ale te wielkie hity zbierają żniwo. Podobnie jak Gore, Jackson ma również 31 lat. Obecnie jest numerem 1 w RB, ale na jak długo? Freeman jest oczywistym kajdanki dla SJax i powinien być dostępny do 10. rundy.

Szeroki odbiorniki

 1. Sammy Watkins (Buffalo): Sammy jest najlepszym czystym odbiornikiem opracowanym w tym roku. Jego gra nie ma wady; łapie wszystko, co rzuca mu po drodze, bez względu na to, czy powinien, czy nie, ma niewiarygodną prędkość, może przekroczyć środek i ma świetne ruchy. Moim zdaniem wadą jest to, że gra w Buffalo i ma E.J. Manuel rzuca mu się. Podręcznik ma talent, ale jest daleki od bycia wystarczająco konsekwentnym, aby skorzystać z talentu Watkinsa. Spodziewam się, że wejdzie w szóstą rundę, ale jest dla mnie za wysoka, chyba że jestem w fantastycznej piłkarskiej Lidze Keeper.
 2. Brandin Cooks (Nowy Orlean): Cooks był naszym szerokim odbiorcą Sleeper na 2014 rok. Nie ma ogólnego talentu jako Sammy Watkins, ale jest w znacznie lepszej sytuacji. Drew Brees pokocha rzucanie temu facetowi. Owszem, Brees rozłożył ją na swoje liczne bronie, ale Kucharze będą wykorzystywani na wielu pozycjach i zobaczą piłkę w tym roku. Potrafi poradzić sobie z obciążeniem, o czym świadczy jego 128 połowów na 1730 jardów i 16 wyników w zeszłym roku. Dzięki prędkości 4,33 ma szansę na zdobycie bramki w dowolnym momencie. Złapałbym go w 8. rundzie.
fanatycyfutboluc

Author fanatycyfutboluc

More posts by fanatycyfutboluc

Leave a Reply