Codzienne porady piłkarskie Fantasy!

By April 29, 2020SportyJesteśmy tu po raz kolejny, aby dać ci najnowsze wskazówki dotyczące tworzenia fantastycznej piłki nożnej, miej oczy otwarte i trzymaj wskazówki pod ręką! Drafting jest jednym z kluczy, które pomogą Ci wygrać w Fantasy Sports!

Podczas sporządzania rezerwowej ćwiartki z powrotem należy wziąć pod uwagę pewne rzeczy. Rozgrywający mogą łatwo doznać kontuzji i tak się dzieje. Jeśli często nie jesteś zwolennikiem tworzenia kopii zapasowych z wysokim wyborem, ale jeśli skończysz na czekaniu na QB, takiego jak Josh Freeman, dobrym pomysłem jest złapanie innej wysokiej do góry nogami, takiej jak Matthew Stafford. To daje ci trochę wytchnienia w rozgrywającym i nie musiałbyś wydawać wysokiej jakości na QB. Istnieje wiele codziennych porad dotyczących fantasy, więc przeczytaj tyle, ile potrzebujesz, aby stworzyć dobrą strategię.

Typy Na Dziś + Analiza Bukmacherska

W pierwszej rundzie nie jest wskazane, aby natychmiast rozstawić rozgrywającego. Pamiętaj, że są 32 drużyny, a jeśli jesteś w lidze 12 drużyn, to dostałeś ją i jest tylko 12 początkowych QB. Może pojawić się nieco mylące, gdy Michael Vick wejdzie do gry, co powoduje, że reguła jest podejrzana w tym sezonie, ponieważ w dużej mierze liczy się jako hybrydowy QB / RB. Ale trzymaj się tej zasady, ponieważ jest bezpieczniejsza.

Przygotowanie ciasnego końca nie jest mądrym posunięciem, dopóki nie będziesz mieć wszystkiego, co zaczynasz RB, WR i QB.

O ile nie zobaczymy więcej dwóch lig z wąskimi końcami, nie ma powodu, aby sięgać po ścisły koniec z wyższych poziomów. To prawda, że ​​Gates, Clark i Finley mają mnóstwo umiejętności, ale będziesz musiał wziąć je tylko w trzeciej do piątej rundzie. W ubiegłym sezonie było 57 punktów oddzielających 10 najlepszych grup w zeszłym sezonie, podczas gdy było 113 punktów oddzielających 10 najlepszych zawodników.

Zwiększ swoje szanse na zdobycie Arian Foster, Peyton Hillis, BenJarvus Green-Ellis lub LeGarete Blount w poprzednim sezonie.

Fantasy Premier League Zasady

Nie szkicuj napiętego końca, będzie to dla twojego własnego dobra. Im bardziej ciasne końce są gloryfikowane jako szerokie odbiorniki, tym bardziej pozostałe ciasne końce zrzeczenia są łatwo wkładane do twojego startowego składu podczas pożegnania lub po kontuzji. I to jest również powód, dla którego istnieje możliwość zobaczenia w przyszłości 2 bardziej ścisłych lig.

Cofanie zawsze powinno zawsze wypełniać miejsce RB / WR / TE. Otwórz swój umysł na rzeczy, które będą w czasie sezonu, w których będziesz musiał rzucić odbiornik lub ścisły koniec artykułów psychologicznych, ale nie szkicuj tego jako swój cel.

fanatycyfutboluc

Author fanatycyfutboluc

More posts by fanatycyfutboluc

Leave a Reply