Drużyna piłkarska Daily Fantasy – jak je budowaćKażdego roku tysiące ludzi wyrusza na coroczną pielgrzymkę znaną jako „The Fantasy Football Draft”.
.

Gehaakt Kussen t-shirt Zpagetti

Każdego roku tysiące ludzi wyrusza na coroczną pielgrzymkę znaną jako „The Fantasy Football Draft”. Niezależnie od tego, czy jest to codzienna piłka nożna fantasy, czy sezonowa piłka nożna, najważniejszą jej częścią jest projekt. Sam możesz zostać trenerem, dyrektorem generalnym i właścicielem zespołu. Istnieje wiele przemyśleń i poglądów na temat wyboru udanej drużyny fantasy, ale chcę dać ci wskazówki, jak zmaksymalizować swój sukces.

Króliczka Walker Dylan Koszulka

  1. Jednym z najważniejszych środków jest rozpoczęcie od przestudiowania przewodników przedpremierowych, które są lepiej znane jako „Przewodniki strategiczne” lub „Ściągawki”. Ściągawki pomogą ci wcześniej przełamać zbliżający się przeciąg i ustawić typy z wyprzedzeniem. Ułatwiają także zapobieganie wybieraniu „spontaniczności”. Rozpocznij badania na długo przed szkicem. Istnieje wiele zasobów online do przeczytania, a rozpoczęcie badań z wyprzedzeniem pozwoli zaoszczędzić trudności w bombardowaniu drażniącym przedsezonowym / przedpremierowym obręczą, które często wybuchają na temat nieudowodnionych lub nowicjuszy w ciągu ostatnich dni projekty fantasy.
  2. Zaleca się uczestnictwo w próbnych próbach. Prawie wszystkie strony ze sportami fantasy mają fałszywe szkice. Wykorzystaj to dobrze i ucz się na błędach i sukcesach.
  3. Dodatkową sugestią jest zbudowanie zespołu wokół solidnego rdzenia uciekinierów. Uważa się, że RB są najważniejszą pozycją w codziennym futbolu fantasy i generalnie zdobywają większość punktów dla drużyny ligi futbolu fantasy. Większość doświadczonych graczy Fantasy Football uważa, że ​​zabranie się za ucieczkę jest najważniejszym punktem przy tworzeniu świetnego zespołu. Najbardziej udani właściciele zespołów uwielbiają przygotowywać co najmniej trzy początkowe RB. Powodem tego pomysłu jest to, że w zasadzie gwiazda uciekająca często zapewnia znacznie więcej wartości w trakcie sezonu niż biegacz środkowy, szczególnie w porównaniu z innymi popularnymi pozycjami.
  4. Powstrzymaj się od zbyt szybkiego sięgania po ćwierćfinały w swoim fantastycznym futbolowym projekcie. Weź je w środkową część wybranego draftu i zachowaj kickerów i jednostki obronne na kilka ostatnich rund typowego draftu. Unikaj zbyt szybkiego wybierania podkładów (graczy, którzy latają pod radarem przed przeciągiem). Typy sypialne są zwykle dobrym wyborem w środkowej lub późnej rundzie.
  5. Innym dobrym pomysłem jest użycie „kajdanek” gracza. Podstawową ideą „kajdanek gracza” jest wybór dwóch najlepszych graczy z tej samej drużyny na danej pozycji, która służy ochronie inwestycji fantasy z początkowym graczem. Ubieganie się o tył zapewnia wiele zalet, ale prawdopodobnie jest to pozycja najbardziej narażona na kontuzje w piłce nożnej, więc może być rozsądne, aby skorzystać z rezerwowego zawodnika w późnych rundach.
  6. Staraj się nie być właścicielem „fairweather” i zrezygnuj z pracy w połowie sezonu. Zbyt wiele razy to widziałem. Nie utrzymując dłużej swojej drużyny na boisku, możesz negatywnie wpłynąć na sezon swojej ligi fantasy, zmieniając równowagę drużyn i rozgrywanych gier. Jeśli będziesz trzymał się przedstawionych wytycznych Artykuły o technologii komputerowej, będziesz mieć przewagę nad większością przeciwników i prawdopodobnie odniesiesz wiele sukcesów w swojej Fantasy Football League.
fanatycyfutboluc

Author fanatycyfutboluc

More posts by fanatycyfutboluc

Leave a Reply