Jak grać w Fantasy Football LeagueJeśli dopiero zaczynasz przygodę z piłką nożną fantasy i nie wiesz, jak i od czego zacząć, przygotowując piłkę do ligi fantasy, nie martw się, ponieważ w Internecie znajduje się wiele stron poświęconych tej piłce. To naprawdę nie tak trudne, jak myślisz. Przed założeniem twojej ligi fantasy musisz najpierw znaleźć swoich przeciwników. Zapytaj znajomych, rodzinę lub współpracowników, czy chcieliby się bawić.

Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z piłką nożną fantasy i nie wiesz, jak i od czego zacząć, przygotowując piłkę do ligi fantasy, nie martw się, ponieważ w Internecie znajduje się wiele stron poświęconych tej piłce. To naprawdę nie tak trudne, jak myślisz.

Przed założeniem twojej ligi fantasy musisz najpierw znaleźć swoich przeciwników. Zapytaj znajomych, rodzinę lub współpracowników, czy chcieliby się bawić. To zabawne, jeśli dołączą do twojej ligi. Sugerowana liczba drużyn powinna skończyć się liczbą parzystą, taką jak 10 lub 12, ponieważ wystarczy przerzedzić pulę graczy, aby drużyny nie zostały załadowane. Im cieńsza pula graczy, tym trudniejsza staje się liga. Jeśli nie możesz znaleźć wystarczającej liczby osób, nie martw się, zawsze są ligi publiczne na stronach takich jak Yahoo.com lub ESPN.com.

Następną rzeczą, którą musisz zrobić, konfigurując swoją ligę fantasy, jest rozważenie systemu punktacji. Piłkarze fantasy otrzymują co tydzień punkty za swoje statystyki, a drużyna z największą liczbą punktów wygrywa mecz. Gracze zwykle otrzymują 1 punkt za każde 10 jardów pośpiechu i otrzymywania, 1 punkt za każde 25 jardów podania i sześć punktów za przyłożenie. Kickers otrzymuje punkty za bramki i dodatkowe punkty, a za obronę punkty za obrót i worki. Liczby te można modyfikować, aby zwiększyć lub obniżyć punktację, dzięki czemu można modyfikować jej statystyki. Konfiguracja ligi piłkarskiej Mostfantasy umożliwia modyfikację liczb i wyświetla rankingi graczy po zmianie. Jeśli nie podoba ci się jego wygląd, zawsze możesz dostosować go do swoich preferencji.

Na koniec musisz dowiedzieć się, kiedy i jak zaczniesz projekty piłkarskie ligi fantasy. Przed Internetem ludzie odbywali osobiste projekty, spotykając się w jednym miejscu. Teraz możesz to również zrobić online, zwłaszcza jeśli Twoja liga jest rozproszona w różnych miejscach w Stanach Zjednoczonych, a nawet na całym świecie. Jest to najlepsza opcja, choć osobiście lokalny projekt na żywo jest zawsze fajny.

Piłka nożna ligi fantasy to jeden ze sposobów, aby cieszyć się ulubioną grą NFL i stworzyć mnóstwo nowych wrażeń. Udaj się na www.fantasyfactor.com i sprawdź ich najnowocześniejsze oprogramowanie i niesamowite fantastyczne ligi fantasy Fantasy FootballFree, Fantasy BaseballFree Web Content i wiele innych sportów fantasy.

fanatycyfutboluc

Author fanatycyfutboluc

More posts by fanatycyfutboluc

Leave a Reply