Podkłady piłkarskie Fantasy 2012W tym artykule wyszczególniono najlepszych podkładów do szkicowania w twoich fantastycznych ligach piłkarskich. Gracze, którzy właśnie przeoczyli cięcie, również są na liście.

Jednym z kluczy do wygrania ligi piłkarskiej fantasy jest umiejętność szkicowania podkładów. „Podkłady” to gracze NFL, którzy są wybierani w znacznie niższych rundach w twoich fantazjach futbolowych, niż wymagają tego ich statystyki końcowe. Widzieliśmy mistrzostwa wygrane na piętach niewiadomych, takie jak Miles Austin w 2009 r. I Arian Foster w 2010 r., A debiutanci dorastają znacznie szybciej niż się spodziewali, np. Cam Newton w 2011 r. Nie wiadomo skąd, by zarejestrować potwory po latach wybieranie drutu dwucyfrowe lub zrzeczenie się. Nikt się tego nie spodziewał. Kiedy pod koniec draftu możesz złapać gracza, który zostanie producentem numer 1 na określonej pozycji, ty, moi przyjaciele, masz prawdziwego Śpiącego. Poniżej znajdują się prognozy podkładów piłkarskich fantasy według pozycji na sezon 2012.

Podkłady piłkarskie Fantasy 2012

QB: Carson Palmer (Oakland) – Palmer wydostał się z Cincinnati i rozpoczął kolejną pracę. Choć trochę zardzewiały, w zeszłym sezonie pokazał, że wciąż go ma. Poszukiwacze od lat zakochali się w speedsterach na WR, ale nie mieli QB, który mógłby im rzucić. Palmer pokazał w zeszłym roku, że może i pomógł wprowadzić Denariusa Moore’a do publicznej wiadomości. Teraz, gdy musiał naprawdę współpracować ze swoimi odbiornikami, spodziewaj się wielkich rzeczy po byłej selekcji draftu w pierwszej rundzie (ogólnie nr 7), Darrius Heyward-Bey, Jacoby Ford i Juron Criner, sam w sobie Sleeper. Palmer ma dużo broni i główny biegacz, Darren McFadden, który jest często ranny. Możesz łatwo objąć Palmera w 10. rundzie, ponieważ większość drużyn w twojej lidze wcześnie zbierze 7 najlepszych QB i zdecyduje się rzucić kostką z udziałem Jaya Cultera, a nawet RG3, zanim spojrzy na zachód na słone weterana.

RB: Shane Vereen (Nowa Anglia) – Backfield w Nowej Anglii wydaje się bzdurą na powierzchni. BenJarvus Green-Ellis zniknął i ktoś musi go przejąć. Patrioci przygotowywali się do tego, przygotowując kilka ostatnich sezonów, ale z trudem utrzymywali je w zdrowiu. W tej chwili Steven Ridley jest pierwszym Patriotą z powrotem z planszy. Myślę jednak, że powinieneś wziąć Shane’a Vereen. Był wybieraczem Pats w drugiej rundzie w 2011 roku, ale zerwał młotek przedsezonowy i nigdy nie widział pola. Jego brzuch jest teraz w porządku i nadal ma prędkość 4,49. Dodatkowo złapał podania z college’u, co czyni go lepszą bronią niż Ridley. Możesz złapać go we wczesnych dwucyfrowych rundach i mieć duży uśmiech.

Tanie Książki fantastyka i fantasy fonopolis

WR: Brian Quick (St. Louis) – Sam Bradford nie miał dużo szczęścia, gdy jego odbiorcy pozostali zdrowi w swojej krótkiej karierze NFL, więc wciąż szuka faceta, który go przejdzie. Szybki będzie ten facet. Tak, jest nowicjuszem i tak, pochodził ze szkoły, w której nie gra się w telewizji. Ale ma rozmiar (6’4 “i 220 funtów), ma prędkość (4,48) i ma świetne ręce. Jeśli uniknie alkoholu i skupi się na bieganiu, z łatwością może być 70-łapaczem, 1100- stoczni, odbiornik 8 TD, a będziesz mógł go zdobyć w rundzie 8-9.

TE: Jacob Tamme (Denver) – Tight End to pozycja, która jest bardzo głęboka i okazuje się, że Sleepers rok w rok. Tamme nigdy nie był znanym nazwiskiem, ale zostawił po sobie ślad, kiedy wypełnił kontuzję dla kontuzjowanego Dallas Clarka w Indy, kiedy jego QB był niczym innym jak Peyton Manning. Podobnie jak Indy, Denver ma utalentowaną grupę odbiorców, która pomoże Tamme uzyskać pojedynczy zasięg na wielu trasach szwu. Jest blokadą dla dwucyfrowych rund i może zapewnić ci statystyki podobne do TE opracowanych w rundach 6-7.

D: Kansas City – obrona Chiefs była głównym powodem, dla którego Chiefs zbliżył się do 500 w 2011 roku, ponieważ przestępstwo zostało zdziesiątkowane i godne ubolewania. Obronie brakowało nawet bezpieczeństwa Eric Berry. Berry wraca zdrowy, reszta obrony powraca i dodali CB Stanford Routt z Oakland i zebrali NT Dontari Poe swoim pierwszym wyborem, aby pomóc przyspieszyć podanie. Harmonogram jest dość trudny, ale atak Peytona Hillisa powinien być lepszy, aby podzielić prowadzenie z odzyskującym Jamalem Charlesem, aby obrona miała więcej czasu na odpoczynku.

K: Robbie Gould (Chicago) – Biorąc pod uwagę, że kickers nie powinien być brany przed dwiema ostatnimi rundami, trudno mi jest wypełnić kickera jako Sleeper. Jednak Gould jest konsekwentnie jednym z ostatnich wykonanych kickerów i jest tak automatyczny, jak to tylko możliwe, jeśli chodzi o kickerów, nawet gdy gra pół swojej gry w Windy City. Ofensywa Chicago będzie w tym roku lepsza, a Gould będzie miał więcej okazji, by zawrzeć swój handel. Do twojej wiadomości, on ma trzy gry z kopułą z ostatnich czterech gier sezonu.

Inni śpiący futbol fantasy: QB Jake Locker (TENN), RB Jonathan Dwyer (PITT), RB Ryan Williams (AZ), WR Titus Young (DET), WR Alshon Jeffery (CHI) Zgłaszanie artykułów, TE Lance Kendricks (STL)

fanatycyfutboluc

Author fanatycyfutboluc

More posts by fanatycyfutboluc

Leave a Reply