Zalecenia dotyczące gry w Fantasy Football dla początkujących

 

Po pracy lub w szkole, przy stole śniadaniowym lub podczas lunchu, ludzie nie tylko dyskutują o swojej ulubionej drużynie piłkarskiej. Sporty fantasy są szybko rozwijającym się tematem, a ci, którzy biorą udział, dobrze się bawią, a niektórzy nawet wygrywają nagrody. Oto wprowadzenie do prawidłowego grania w grę i prawdopodobieństwa dobrego działania. Dołącz do fantastycznych rozmów sportowych i baw się dobrze.

Granie w piłkę fantasy, zarówno dla zabawy, jak i za prawdziwe pieniądze, to świetny sposób, aby cieszyć się jednym z ulubionych sportów amerykańskich, profesjonalnym futbolem. Jako początkujący będziesz najprawdopodobniej grał z doświadczonymi menedżerami, którzy znają już niuanse gry.

Wybór formatu ligi

Po zalogowaniu się na prawdziwej lub darmowej stronie poświęconej piłce nożnej fantasy, zostaniesz poproszony o rejestrację. Darmowe strony są zazwyczaj używane do gry ligowej, w której wybierasz drużynę i grasz w drużynie w formacie ligowym przez cały sezon.

Wskazówki dotyczące wybierania graczy

Jako początkujący najprawdopodobniej będziesz miał swobodne podejście do wybierania graczy, woląc nie poświęcać dużo czasu na analizę statystyczną. Jest to zrozumiałe i w porządku, ale należy pamiętać, że niektórzy konkurenci wykorzystają te informacje, co stanowi nieco przewagę nad tymi, którzy tego nie robią.

Wskazówki dotyczące wybierania graczy w formacie ligi rocznej

Uwaga: standardowe ligi używają tylko ofensywnych zawodników zajmujących pozycję, kickerów i obrony drużyny. Jeśli uwzględniono poszczególnych graczy defensywnych, określa się to jako ligę „IDP”. Początkujący powinni unikać przeciągów aukcyjnych i trzymać się standardowych wyciągów „wężowych”.

  1. Podczas opracowywania drużyny wybierz najpierw najlepszego dostępnego gracza dla każdej określonej pozycji, zanim zaczniesz dobierać graczy rezerwowych.
  2. Wybierz zrównoważony zespół i staraj się nie koncentrować na jednej konkretnej pozycji. Chcesz uniknąć losowania swoich ulubionych graczy, chyba że przydadzą ci się w zdobywaniu punktów.

Poszukaj „stronniczości punktacji” w regułach punktacji. Odnosi się to do poglądu, że niektóre ligi ustalają reguły punktacji, które mogą nieco sprzyjać QB.

  1. Wybierz kickerów i obronę drużyny pod koniec draftu, ponieważ rzadko zapewniają one prawdziwą przewagę w całym sezonie.
  2. Obserwuj swoje „pa” tygodnie. Chcesz się upewnić, że oba QB nie mają tego samego tygodnia pożegnania, co zmusiłoby cię do rezygnacji lub utraty punktów.

Wskazówki dotyczące wybierania graczy na cotygodniowe konkursy

Grając na pieniądze, powinieneś zmienić koncentrację. Nie kreślisz graczy, wybierasz najlepszą grupę graczy, jaką możesz, nie przekraczając pułapu wynagrodzenia.

  1. Znajdź wartość, wybierając dobrych ofensywnych graczy zaplanowanych do gry przeciwko złym drużynom obronnym. Po drugiej stronie monety powinieneś unikać ofensywnych graczy walczących przeciwko najlepszej obronie.
  2. Powinieneś przeczytać prognozy pogody i unikać graczy, którzy mogą grać w deszczu lub śniegu. Cofnij się i dokonaj niezbędnych zmian przed czasem gry, jeśli wybrałeś swoje drużyny z dużym wyprzedzeniem.
  3. Szukaj pasjonujących graczy, którzy mogą być niedoceniani i unikaj spadania graczy, którzy mogą być zawyżeni. Nie bój się grać w trendy.
  4. Wykorzystuj każdą dziesięciocentówkę limitu wynagrodzenia.
  5. Nigdy nie graj za więcej pieniędzy, niż możesz stracić.

Granie w piłkę fantasy, zarówno dla zabawy, jak i za prawdziwe pieniądze, to świetny sposób, aby cieszyć się jednym z ulubionych sportów amerykańskich, profesjonalnym futbolem. Jako początkujący będziesz najprawdopodobniej grał z doświadczonymi menedżerami, którzy znają już niuanse gry. Darmowe strony są zazwyczaj używane do gry ligowej, w której wybierasz drużynę i grasz w drużynie w formacie ligowym przez cały sezon. Znajdź wartość, wybierając dobrych ofensywnych graczy zaplanowanych do gry przeciwko złym drużynom obronnym. Powinieneś przeczytać prognozy pogody i unikać graczy, którzy mogą grać w deszczu lub śniegu.

Co tydzień to Ty decydujesz o zarządzaniu zespołem. W formatach ligowych Artykuły psychologiczne, inni menedżerowie oczekują, że będziesz pojawiać się i grać co tydzień, najlepiej jak potrafisz, niezależnie od tego, czy jesteś na pierwszym miejscu, czy na ostatnim.

fanatycyfutboluc

Author fanatycyfutboluc

More posts by fanatycyfutboluc

Leave a Reply